Rekreační dům Orace

až 7 osob/y

5 pokoje/pokojů

4 ložnic/e

4 koupelnyPopis

Interiér

5-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích. Prostorné a světlé, komfortní a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC a klimatizace. Průchozí pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, sprcha/WC. 1x pokoj s 1x lůžko a sprcha/bidet/WC. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Klimatizace (extra). V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Velká terasa krytá terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). Nádherný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Dům/Rezidence

Útulný, komfortní dům "Orace". Osada Porto Rafael 4 km od centra Palau, slunná poloha ve vilové čtvrti, 30 m od moře, přímý přístup na pláž. V domě: pračka. Příjezd 75 m od objektu. Cesta se schodištěm k domu. Veřejné parkoviště na ulici. Restaurace, bar 300 m, písečná pláž "Porto Rafael" 50 m. Marina 1 km. Atrakce v blízkosti: La Maddalena island 10 km, Santa Teresa di Gallura 26 km, Olbia (port and airport) 41 km. Pozor prosím: auto doporučeno.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Proslulé, historické letovisko, na severu ostrova přímo u moře. Veškeré služby v místě.


Umístění

Itálie, Sardinie, Palau


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Orace