• Pouze vybrané a prověřené ubytování
  Kvalita je naše priorita

  Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

 • Garance dostupnosti a servisu v místě
  Využije co nejvíce naše zkušenosti

  Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

 • Nezapomenutelná dovolená
  Soukromí a volnost ve Vašem vlastním rekreačním domě nebo apartmánu

  Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Top-Rated

Rekreační dům Incoronata

9 Osob

6 Pokojů

4 Ložnice

3 koupelna/yPopis

Interiér

"Incoronata", 6-pokojová vila 400 m2, v přízemí. Částéčně renovovaná v roce 2015, velmi osobité a útulné zařízení: otevřený vstup s TV (plochá obrazovka), DVD. Velký obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a klimatizace. 1x pokoj s 1x dvoulůžko, sprcha/bidet/WC a klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a klimatizace. Kuchyně 12 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC, vířivou vanou. Klimatizace. Zahradní sezení, velká zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.

Dům/Rezidence

Nardò 15 km od Gallipoli: Luxusní, historická vila "Incoronata", renovovaný v roce 2015, obklopen stromy a poli. 1 km od centra Nardò, klidná, slunná poloha ve vilové čtvrti, 3 km od moře, 3 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká, pěkná, udržovaná zahrada 6'000 m2 (oplocená) s květinami a stromy, louka k odpočinku, bazén bez náhledu (6 x 14 m, 6 m průměr, hloubka 90 cm, 25.04.-15.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, pergola, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], klimatizace, pračka. Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Donáška pečiva, donáška nápojů, doručovací služba tiskovin a snídaně na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Transfer z letiště (extra). Parkovací místo u domu. Obchod, supermarket 700 m, písečná pláž "Santa Caterina" 3 km. Tenis 1.5 km, sportovní centrum 700 m. Atrakce v blízkosti: Santa Caterina 3 km, Nardò 1 km, Parco naturale Porto Selvaggio 2 km, Gallipoli 15 km, Lecce 30 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Hlídání dětí možné v sezóně (extra).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Přístavní městečko s 17 000 obyvateli na krásném místě na skalnatém ostrově v zátoce Tarent, spojený mostem s moderním předměstím na pevnině. 25 km jižně od Lecce. Jezero ke koupání Lido Santa Maria al Bagno je 12 km na sever, přístupné silnicí s romantickým okolím podél Riviera Neretina. Zajímavosti: katedrála, kostely Confraternite a uličky v centru města.


Umístění


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Incoronata

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.