Rekreační dům Il Girasole

6 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

3-pokojový byt 75 m2, v přízemí. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, jídelní stůl a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 3x lůžko. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba) s malý jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: vysoušeč vlasů. Parkování u domu. Vhodné pro rodiny.

Dům/Rezidence

Baia Verde 3 km od Gallipoli: Pěkný, komfortní řadový dům "Il Girasole". V okrsku Baia Verde, klidná, slunná poloha, 80 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: s květinami, dvůr. Zahradní sezení, zahradní nábytek. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod, supermarket, restaurace, bar 50 m, písečná pláž 80 m. Atrakce v blízkosti: Porto Cesareo 36 km, Lecce 50 km, Otranto 50 km, Aeroporto di Brindisi 88 km. Skupiny mládeže jen na dotaz.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Přístavní městečko s 17 000 obyvateli na krásném místě na skalnatém ostrově v zátoce Tarent, spojený mostem s moderním předměstím na pevnině. 25 km jižně od Lecce. Jezero ke koupání Lido Santa Maria al Bagno je 12 km na sever, přístupné silnicí s romantickým okolím podél Riviera Neretina. Zajímavosti: katedrála, kostely Confraternite a uličky v centru města.


Umístění

Itálie, Puglia, Salento, Gallipoli


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Il Girasole