Rekreační apartmán N°5

4 Osob

2 Pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

2-pokojový byt 50 m2 na 2 podlažích. Částéčně renovovaný v roce 2018, účelné a komfortní zařízení: otevřený obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, jídelní stůl, kuchyňským koutem, kabelová TV a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Dům/Rezidence

Jednoduchý, komfortní vícegenerační dům "N°5". V centru obce Gallipoli, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 1 km od moře, 1 km plaz. Úklid na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 50 m, supermarket 100 m, restaurace, bar 50 m, písečná pláž 700 m, skalnatá pláž 50 m. Atrakce v blízkosti: Torre Suda 10 km, Nardò 17 km, Lecce 50 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Přístavní městečko s 17 000 obyvateli na krásném místě na skalnatém ostrově v zátoce Tarent, spojený mostem s moderním předměstím na pevnině. 25 km jižně od Lecce. Jezero ke koupání Lido Santa Maria al Bagno je 12 km na sever, přístupné silnicí s romantickým okolím podél Riviera Neretina. Zajímavosti: katedrála, kostely Confraternite a uličky v centru města.


Umístění

Itálie, Puglia, Salento, Gallipoli


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán N°5