Rekreační apartmán Dante

6 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Dante", 3-pokojový byt 90 m2 v 1. patře. Jednoduché a účelné zařízení: 1x pokoj s 2x lůžko. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Vstup na balkon. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace.

Dům/Rezidence

Bytový dům "Dante". Ve čtvrti Lido San Giovanni, klidná, slunná poloha, 80 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: terasa (15 m2), zahradní nábytek. V domě: výtah. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, supermarket, restaurace, bar 200 m, písečná pláž 80 m. Atrakce v blízkosti: Porto Cesareo 39 km, Santa Maria di Leuca 45 km, Lecce 49 km, Aeroporto Brindisi 88 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Přístavní městečko s 17 000 obyvateli na krásném místě na skalnatém ostrově v zátoce Tarent, spojený mostem s moderním předměstím na pevnině. 25 km jižně od Lecce. Jezero ke koupání Lido Santa Maria al Bagno je 12 km na sever, přístupné silnicí s romantickým okolím podél Riviera Neretina. Zajímavosti: katedrála, kostely Confraternite a uličky v centru města.


Umístění

Itálie, Puglia, Salento, Gallipoli


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Dante