Rekreační dům Liloudou

8 Osob

5 Pokojů

4 Ložnice

4 koupelna/yPopis

Interiér

5-pokojová vila 175 m2, v přízemí. Stylové a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na zahradu. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/bidet/WC a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj, bez okna s sprcha/bidet/WC a větrák. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Klimatizace. Zahradní sezení, zahrada. Gril, lehátka, místo k posezení. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 2. Pozor prosím: jedna z ložnic s dvoulůžkem se nachází mimo apartmán.

Dům/Rezidence

Carovigno: Pěkná, stylová vila "Liloudou", obklopen stromy a poli. 4 km od centra Carovigno, klidná poloha, 3 km od moře, 3 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná zahrada stromy, bazén (10 x 4 m, hloubka 160 - 160 cm, 25.04.-31.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: slunná terasa. Parkovací místo (2 x). Obchod 4 km, potraviny 4 km, supermarket 4 km, restaurace 4 km, bar 4 km, nádraží "Carovigno" 4 km, písečná pláž 3 km. Atrakce v blízkosti: Alberobello 50 km, Zoo Safari di Fasano 45 km, Ostuni 8 km, Area Marina Protetta di Torre Guaceto 12 km, Lecce 60 km, Aeroporto di Brindisi BDS 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Malá vesnice ve 172 m n.m., 8 km jižně od Ostuni a 7 km od pobrezí, mezi Bari a Brindisi (28 km). Možnost koupání u obce Torre Santa Sabina. V okruhu 15 km se setkáte s pro oblast typickymi kulatými "Trulli" domy.


Umístění

Itálie, Puglia, Salento, Carovigno


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Liloudou