Rekreační dům Podere La Madonnina

17 Osob

9 Pokojů

7 Ložnice

5 koupelna/yPopis

Interiér

"La Madonnina x 17 pax", 9-pokojový dům 210 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Prostorné, renovovaný, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/bidet/WC. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 3x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Vstup na zahradu. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka, otevřený krb a TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (trouba, myčka). 2x sprcha/bidet/WC. Velká zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu, dřevo (extra). Parkování u domu.

Dům/Rezidence

Zcela restaurovaný selský-dům Podere la Madonnina uprostřed užitkového lesa na livornských kopcích. V přízemí bývalých stájí je dnes společenská místnost a prostor pro stolní tenis, přesto si však dům zachoval půvab starého selského domu. Je zcela nezávislý a velice klidný. Má bazén (4 x 8 m), který je pouze hostům k dispozici. Mimo dům je krytá odstavná plocha pro auta a krytá ohrada pro psy. Moře cca 10 km (Castiglioncello a Rosignano Solvay), Pisa 40 km. Chalupa "Podere La Madonnina". 10 km od moře. Společné: zahrada, bazén (4 x 9 m, hloubka 155 - 155 cm, 18.05.-28.09.). Ping-pong, gril. Cena za topení se platí na místě (15.10.-15.04.). Pomoc v domácnosti denně na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, autobusová zastávka 100 m, nádraží "Rosignano" 11 km, písečná pláž 10 km, skalnatá pláž 10 km. Tenis 5 km, jízdárna 5 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Známé, rušné letovisko, na západě regionu přímo u moře, 20 km jižně od Livorno. Veškeré služby v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Riviera degli Etruschi, Castiglioncello


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Podere La Madonnina