Rekreační apartmán Enchanting View

4 Osob

2 Pokojů

1 Ložnice

2 koupelna/yPopis

Interiér

2-pokojový byt 45 m2 v 5. patře. Zkosený, jednoduché a útulné zařízení: 1x zkosený dvoulůžkový pokoj s panoramatickým oknem s kuchyňským koutem, sprcha/bidet/WC, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na terasu. Obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), sprcha/bidet/WC, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Klimatizace, topeni horkým vzduchem (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 31.03. Velká terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře, na krajinu a na město. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu, bez parkovišté. Bez výtahu.

Dům/Rezidence

Sorrento: Historický bytový dům "Enchanting View". V centru obce Sorrento, centrální poloha, 500 m od moře, 850 m plaz, na hlavní ulici. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). Parkovací místo (extra), 50 m. Obchod 500 m, potraviny 50 m, supermarket 650 m, restaurace, bar 200 m, internetová kavárna 300 m, centrum dostupné pěšky během 5 min. Autobusová zastávka 50 m, nádraží "Sorrento" 1 km, trajekt 1.5 km, oblázková pláž "La Marinella" 850 m, potápěčské centrum 1.5 km, termální bazén 2 km. Tenis 800 m. Atrakce v blízkosti: Positano 18 km, Pompei 30 km, Amalfi 35 km, Naples 60 km. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem, bez výtahu. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.


Umístění

Itálie, Kampánie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Enchanting View