Top-Rated

Rekreační dům The Nest

2 Osob

1 pokoj/e

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

1-pokojový dům 25 m2, v přízemí. Částéčně renovovaný v roce 2017, jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, kuchyňským koutem, TV, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Topení (extra), klimatizace (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 31.03. Zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Nádherný panoramatický výhled na moře, do zahrady, na krajinu a na město. K dispozici: pračka. Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Dům/Rezidence

Sant'Agata sui 2 Golfi 9 km od Sorrento: Malý, stylový rodinný dům "The Nest", obklopen stromy. 300 m od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 9 km od moře, 9 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 500 m2 (oplocený), zahrada s květinami a stromy, ovocná zahrada. Venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. Cena za topení se platí na místě. 100 m dlouhý, příkrý příjezd. Šířka přístupové cesty: 220 cm. Parkovací místo u domu. Potraviny, supermarket, restaurace 500 m, centrum dostupné pěšky během 5 min. Autobusová zastávka 500 m, nádraží "Sorrento" 9 km, trajekt 9 km, písečná pláž "Marina di Puolo" 9 km oblázková pláž "Marina Del Cantone" 9 km, potápěčské centrum 9 km. Atrakce v blízkosti: Sorrento 9 km, Positano 15 km, Amalfi 35 km, Pompei 35 km, Napoli 60 km, Capri Island. Turistické oblasti Path of Gods 20 km, Crapolla Fiord 2 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné v sezóně (extra). Část domu je uzavřena a není obývána.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.


Umístění

Itálie, Kampánie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento, Massa Lubrense


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům The Nest