• Pouze vybrané a prověřené ubytování
  Kvalita je naše priorita

  Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

 • Garance dostupnosti a servisu v místě
  Využije co nejvíce naše zkušenosti

  Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

 • Nezapomenutelná dovolená
  Soukromí a volnost ve Vašem vlastním rekreačním domě nebo apartmánu

  Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Top-Rated

Rekreační apartmán Torre

5 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

2 koupelna/yPopis

Interiér

"Torre", 3-pokojový dům 70 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelna/sprcha/WC. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Zahradní sezení 50 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Parkování (2 Auta) u domu. Vhodné pro rodiny.

Dům/Rezidence

Monticchio 9 km od Sorrento: Útulný, stylový řadový dům "Torre", obklopen stromy a poli. 3 km od centra Sant'Agata sui due Golfi, 4 km od centra Massa Lubrense, klidná, slunná poloha, 6 km od moře, 6 km plaz, v zeleni. Společné: velká zahrada 2'000 m2 (oplocená) s rostlinami a stromy, louka k odpočinku, dvůr, bazén nepravidelného tvaru (6 x 4 m, hloubka 10 - 180 cm, 01.06.-15.09.). Sprcha/WC u bazénu, zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (houpačka). K dispozici pouze pro Vás: terasa (70 m2), zahradní nábytek. V domě: pračka, Cena za topení se platí na místě, vytápění pouze od 01.11. do 31.03.. Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Donáška pečiva, donáška nápojů a snídaně na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. 150 m dlouhý, úzký příjezd. Šířka přístupové cesty: 230 cm. Parkovací místo (2 x) u domu. Obchod, potraviny 300 m, supermarket 500 m, restaurace, bar, autobusová zastávka 300 m, nádraží "Sorrento" 9 km, trajekt "Sorrento" 9 km, oblázková pláž "Marina del Cantone" 6 km, potápěčské centrum 6 km. Tenis 1 km. Atrakce v blízkosti: Sorrento 9 km, Positano 15 km, Amalfi 30 km, Napoli 60 km, Ischia Island, Capri Island. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné v sezóně (extra). Část domu je uzavřena a není obývána. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Sant'Agata, 3 km. Zvířata v sousedství. Objekt ref.: IT6043.221.1 se nachází na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.


Umístění


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Torre

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2019