Rekreační dům Ghizzano

až 8 osob/y

8 pokoje/pokojů

4 ložnic/e

5 koupelny / koupelenPopis

Interiér

8-pokojový dům 450 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Komfortně a vkusně zařízeno: otevřená jídelna s otevřeným krbem. Otevřená jídelna. Malý salonek. Velký obývací pokoj s TV se satelitním vysíláním, DVD přehrávačem a klimatizací. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, mraznička). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s koupelnou s vanou, sprchou a WC, TV se satelitním vysíláním, klimatizací a větrákem. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizací a větrákem. 1x pokoj s koupelnou se sprchou, bidetem a WC. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchou, bidetem a WC. Koupelna s vanou, sprchou a WC. Zahradní nábytek, gril. Na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 2 let). Internet (WiFi, zdarma). Vhodné pro rodiny. 1 pes povolen.

Dům/Rezidence

Samostatně stojící vila "Ghizzano", 70 m n.m.. 9 km od centra Peccioli, 22 km od centra Volterra, 34 km od centra San Gimignano, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 55 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 7'000 m2 (není oplocena), bazén (10 x 5 m velký, 120- 150 cm hluboký, 01.05.-01.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. Topení se hradí na místě, vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Příjezd k domu (200 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, restaurace 9 km, železniční stanice "Pontedera" 24 km, termální bazén "Casciana Terme" 7.5 km. Zajímavosti v okolí: Lajatico 19 km, Castellina Marittima 37 km, San Miniato 39 km, Pisa 48 km, Livorno 55 km, Siena 75 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

140 m n.m. >>Peccioli patří do přírodní chráněné oblasti horního údolí Era, jehož krajina zve ke krásným výletům a tůrám. Charakteristická horní část obce je na posledních 100 metrech dosažitelná dvěma bývalými povozům složícími, kameny dlážděnými pěššími cestami. Historická, klidná vesnice s 4'800 obyvateli, na západě regionu 50 km od moře, ve svahu, 42 km jiho-východně od Pisa, 70 km jiho-západně od Firenze. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 14 km.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Lucca, Pisa a okolí, Peccioli


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Ghizzano