Rekreační apartmán Giotto

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Giotto", 2-pokojový byt 70 m2 v 4. patře. Úplně renovovaný v roce 2020, účelné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, lednice, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. Balkon 5 m2. Lehátka (2x). Výhled na město. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). CITRA:011024-LT-0168

Dům/Rezidence

Bytový dům 6-podlažní. V centru obce La Spezia, ve svahu, 700 m od moře, ve slepé ulici. V domě: výtah. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště 200 m na ulici. Obchod, supermarket, bar 300 m, nádraží "La Spezia" 2 km. Marina 1.2 km. Atrakce v blízkosti: Cruise Terminal La Spezia 800 m, Cinqueterre Boat Tours 1.2 km, San Giorgio Castle 1 km. Turistické oblasti Cinqueterre 13 km. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Železnice 150 m od domu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Hlavní místo provincie na nejzazším východě ligurského pobřeži. Město je utvářeno starou částí města středověkého původu, kterou ovládá moderní části města. Ideální výchozí bod pro nádherné výlety do Cinque Terre, do Portovenere nebo do Lunigiana. Metropole s 95'000 obyvatel přímo u moře. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, boutique, banka, restaurace, bar, muzeum, kino. Dopravní spojení: nádraží v místě. Přístav La Spezia. Cinqueterre, 15 km. Versilia, 45 km. Sestri Levante, 60 km.


Umístění

Itálie, Ligurie, Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, La Spezia


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Giotto