Rekreační dům Adelina

4 Osob

3 Pokojů

2 Ložnice

2 koupelna/yPopis

Interiér

3-pokojová polovina dvojdomku 70 m2, v přízemí. Komfortní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC a TV-satelit. Vstup na zahradu. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV-satelit. Vstup na zahradu. 1x malý pokoj s 1x lůžko. Vstup na zahradu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC. Plynové topení, klimatizace. Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Zahrada 200 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na jezero a na hory. K dispozici: pračka, sušička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký dům. Soukromý vstup, hasicí přístroj. CIR:012092-AGR-00001

Dům/Rezidence

Velký, komfortní dvougenerační dům "Adelina", 2-podlažní. Nad Luino 2.5 km od centra Luino, klidná poloha, oblast se slabým provozem, 2.5 km od jezera. Společné: pozemek s květinami a stromy. K dispozici pouze pro Vás: dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: sauna, whirlpool. Cesta se schodištěm k domu. Supermarket 2 km, restaurace 2 km, bar 2 km, nádraží "Luino" 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Rezidence s elektricky ovládanou branou. Majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

200 m n.m. >>Malé, útulné město s 15'000 obyvatel, na severu regionu přímo u jezera, 23 km od Varese. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, banka, restaurace, bar. K tomu: lékárna. Dopravní spojení: nádraží v místě. Autobusové spojení.


Umístění

Itálie, Jezera na severu Itálie, Lago Maggiore, Luino


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Adelina