Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Sulla Scogliera (TEA105)

až 5 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

"Sulla Scogliera (TEA105)", 3-pokojový apartmán 100 m2, v přízemí. Účelně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou, jídelním stolem a naftovými kamny. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm), naftovými kamny. 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm), naftovými kamny. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnkový plynový vařič, mraznička). Koupelna se sprchou a WC. Terasa 45 m2, terasa 50 m2, 95 m2, zahrada 95 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (5x). Nádherný panoramatický výhled na moře. Rezervované parkovací místo. Maximálně 1 pes povolen.

Dům/Rezidence

Dvougenerační dům "Sulla Scogliera", 40 m n.m., obklopen stromy a poli. Ve čtvrti Riaci 2.5 km od centra Tropea, 10 km od centra Capo Vaticano, 30 km od centra Vibo Valenzia, vyvýšená poloha ve svahu, 700 m od moře, přímý přístup na pláž. Společné: terasovitá zahrada, 3 ha s stromy, přírodní zahrada, ovocná zahrada. 100 m dlouhý příjezd končí (přírodní cesta). Supermarket 2.5 km, restaurace, bar 700 m, železniční stanice "Ricadi" 1 km, trajekt "Tropea - Isole Eoliche" 2.5 km, písečná pláž 700 m. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. Železnice 50 m od domu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Staré, zajímavé a malebné městečko na výhodné poloze v předhůří Golf S.Eufemia a Gioia. Rozprostírá se na rybárském přístavu a přestavuje důležité hospodářské centrum a rekrační místo. Město nabízí umělecky hodnotné aktiviti v charakteristických uličkách starého města. Pod terasou, na Tropea, se rozprostírá krásná 4 km dlouhá písečná pláž, dobře vybudovaná a oddělená od skalnaté stěny. Malý přístav pro čluny, typické restaurace, bary a obchody. Marina s denním spojením na Liparské ostrovy (v hlavní sezóně). Letovisko a letní rekreační středisko s 6'000 obyvateli přímo u moře, 60 km jižně od Lamezia Terme. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, bar, noční klub.


Umístění

Itálie, Kalábrie, Tropea


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Sulla Scogliera (TEA105)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021