Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Jacopo

až 5 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

3-pokojový apartmán 50 m2, v přízemí. Jednoduše a účelně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžkem. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, trouba, mraznička). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Malý balkon. Balkonový nábytek. Rezervované parkovací místo č.. 1. 1 malý pes povolen.

Dům/Rezidence

Santa Maria di Ricadi 8 km od Tropea: Malý, jednoduše zařízený terasový dům "Jacopo". V okrsku Santa Maria di Ricadi, 550 m od moře, 550 m od pláže. Společné: zahrada, bazén (12 x 6 m velký, 03.03.-27.10.). Venkovní sprcha, volejbal, zahradní nábytek, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, stolní fotbal. Výměna povlečení (extra). Výměna ručníků (extra). Parkovací místo. Písečná pláž "Santa Maria di Ricadi" 550 m. Zajímavosti v okolí: Baia di Grotticelle 1 km, Tropea 8 km, Faro Capo Vaticano 3 km, Vibo Valentia 30 km, Reggio Calabria 90 km. Upozornění: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Prodej místních zemědělských výrobků. Fotografie domu jsou vzorové. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Všechna uvedená zařízení (bazén, miniclub, zábavní park, volejbal, stolní fotbal, kyvadlová doprava na a z pláže, transfer z a na Ricardi stanici atd.) jsou umístěny mimo komplex residence cca. 900m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Menší lázeňská místo 15 km od Tropea, jeden z nejkrásnějších regionů Calabrie Tirrenica. Více zátok ke koupání, písečné pláže. Spousta možností pro výlety a jinou zábavu.


Umístění

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Jacopo

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021