Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Villa Barbara

až 6 osob/y

5 pokoje/pokojů

4 ložnic/e

2 koupelnyPopis

Interiér

5-pokojový dům 200 m2 na 3 podlažích v 1. patře. Účelně zařízeno: velký obývací pokoj s panoramatickým oknem s TV. Vstup na terasu. Obytná kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, mikrovlnná trouba, mraznička). Vstup na terasu. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžkem. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Ve 2. patře: 2x malý pokoj, každý pokoj s 1x lůžkem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Velká terasa krytá. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na jezero a na hory. CIR:00311200017

Dům/Rezidence

0Průjezdná silnice cca 20 m od domu. Když přejdete ulici dostanete se k soukromé zahradě cca 60 m2 se stinnými stromy. Zahrada je zvenčí uzavřena mřížovou branou a hraničí přímo s jezerem. V přízemí domu je velký dvůr se 2 odstavnými místy pro auta. Majitel klíčů pečuje dvakrát v týdnu o zahradu. Velký rodinný dům "Villa Barbara", 3-podlažní. V osadě Corconio 3 km od centra Orta San Giulio, slunná poloha ve svahu, 30 m od jezera, nutno přejít silnici. K dispozici pouze pro Vás: terasovitá zahrada (oplocená) s květinami a stromy. V domě: pračka. Příjezd končí u domu. Parkovací místo (2 x, kryté). Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 1 km, bar 1 km, travnatá pláž 50 m (malá). Zajímavosti v okolí: Omegna 12 km, Mottarone 8 km, Stresa 27 km. Jezera v okolí: Lago Maggiore 15 km. Upozornění: auto doporučeno.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

V této oblasti nejsou povolena auta, musí být zaparkována na parkovišti (některá z nich placená) hned při příjezdu do Orta. Útulná, bez automobilového provozu vesnice s 1'300 obyvateli přímo u jezera, idylická poloha s pěkným výhledem, 10 km od Omegna, 25 km od Stresa. V obci: obchody, potraviny, restaurace, bar.


Umístění

Itálie, Jezera na severu Itálie, Jezero Orta, Orta San Giulio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Villa Barbara

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021