Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační apartmán Vigna Grande (PES260)

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Vigna Grande (PES260)", 2-pokojový apartmán 38 m2, v přízemí. Renovováno v roce 2013, účelně a rustikálně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), jídelním stolem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm). Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, mraznička). Koupelna se sprchou a WC. Bez možnosti topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: maximálně 1 pes povolen. Soukromý vstup.

Dům/Rezidence

Velký, stylový selský dům "Vigna Grande", obklopen stromy. 6 apartmánů v domě. 3 km od centra Peschici, 15 km od centra Rodi Garganico, 23 km od centra Vieste, 2.5 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 35'000 m2 (oplocený) s rostlinami a stromy, přírodní zahrada, ovocná zahrada. V domě: pračka (společné, extra). 700 m dlouhý úzký příjezd končí. Parkovací místo na pozemku. Supermarket 3 km, železniční stanice "Peschici Calenella" 6 km, oblázková pláž 2.5 km. Prodej místních zemědělských výrobků.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Malé, malebné městečko, rozprostřené na skalnatém mysu, z kterého přehlédnete severovýchodní stranu moře. Velmi známé přímořské letovisko. Ve staré části na kopci naleznete středověké hradby. Nová část, pod kopcem, má krásnou písečnou pláž a malý přístav. Pravidelné výlety lodí do Tremiti Isles.


Umístění

Itálie, Puglia, Gargano, Peschici


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Vigna Grande (PES260)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021