Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Villa Morosi

až 2 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

2-pokojový apartmán 35 m2, v přízemí. Jednoduše a účelně zařízeno: malý obývací pokoj s TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Malý kuchyňský kout (2-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Topení (extra). 1 pes povolen. Směrem k silnici je situována malá soukromá terasa, přístupná také z bytu IT5220.110.1.

Dům/Rezidence

San Baronto 12 km od Vinci: Rodinný dům "Villa Morosi". 9 km od centra Vinci, 45 km od centra Firenze, 55 km od centra Lucca, slunná poloha, na ulici. Společné: pozemek (oplocený), bazén (12 x 6 m velký, 14.05.-25.09. a 07.05.-01.10.). Terasa, zahradní nábytek. Topení se phradí na místě, vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Parkovací místo. Obchod 2 km, potraviny 3 km, supermarket 10 km, termální bazén "Montecatini Terme" 21 km. Golfové hřiště 15 km. Zajímavosti v okolí: Cerreto Guidi 13 km, Pistoia 19 km, Montecatini Terme 21 km, San Miniato 24 km, Pescia 32 km, Collodi 46 km. Upozornění: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Vila s celkem 8 byty, z nichž jeden obývá majitel.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

100 m n.m. >>Rodiště Leonarda da Vinci si udržuje své středověké kouzlo a překrásná krajina v okolí je ideální pro procházky. Za vidění stojí: velkolepá hradní věž s muzeem "delle Macchine de Leonardo" a bohatá knihovna da Vinci. Během roku se zde koná množství kulturních a folklorních přehlídek. Historická obec s 13'800 obyvateli, na severu regionu, na úpatí hory hory, idylická poloha, 45 km západně od Firenze, 50 km jiho-východně od Lucca, 65 km východně od Pisa. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Muzeum, termální koupaliště, léčebné kúry, 20 km.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Vinci


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Villa Morosi

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021