Top-Rated

Rekreační apartmán Veneri

2 Osob

1 pokoj/e

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

1-pokojový byt 18 m2. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit. Kuchyňský kout). Sprcha/bidet/WC.

Dům/Rezidence

Cerreto Guidi 7 km od Vinci: Pěkná, stylová rezidence "Veneri", renovovaný v roce 2006, obklopen loukami a poli. Klidná, slunná poloha. Společné: bazén (11 x 5 m, 01.05.-30.09.). V domě: recepce. Výměna povlečení 1x týdně. Parkovací místo u domu. Pozor prosím: katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

100 m n.m. >>Rodiště Leonarda da Vinci si udržuje své středověké kouzlo a překrásná krajina v okolí je ideální pro procházky. Za vidění stojí: velkolepá hradní věž s muzeem "delle Macchine de Leonardo" a bohatá knihovna da Vinci. Během roku se zde koná množství kulturních a folklorních přehlídek. Historická obec s 13'800 obyvatel, na severu regionu, na úpatí hory hory, idilická poloha, 45 km západně od Firenze, 50 km jiho-východně od Lucca, 65 km východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Muzeum, termální koupaliště, léčebné kúry, 20 km.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Vinci


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Veneri