Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Relais

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

2-pokojový apartmán 50 m2. Účelně a pěkně zařízeno: vstupní hala/předsíň s 1x pohovkou pro 2 osoby. Obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (2-plotýnkový vařič, trouba). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Topení (extra). K dispozici: Internet (WiFi, zdarma).

Dům/Rezidence

San Baronto 12 km od Vinci: Rezidence "Relais", 350 m n.m.. 18 apartmánů v domě. V centru obce San Baronto 8 km od centra Vinci, 28 km od centra Montecatini Terme, 35 km od centra Firenze, slunná, vyvýšená poloha na kopci, na hlavní ulici. Společné: bazén (5 x 11 m velký, hloubka 140 cm hluboký, 20.05.-29.09.). Topení se phradí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Parkovací místo. Obchod 8 km, potraviny 400 m, písečná pláž "Viareggio - Forte dei Marmi" 80 km, termální bazén "Montecatini Terme" 28 km. Golfové hřiště (18 jamek) 25 km. Zajímavosti v okolí: Pistoia 15 km, Carmignano 20 km, San Miniato 23 km, Lucca 44 km, San Gimignano 60 km, Pisa 70 km. Upozornění: Fotografie domu jsou vzorové. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Pro letní sezónu 2006 je předpoklad stavby bazénu (prosím informujte se o aktuelním stavu stavby při rezervaci). Společný bude i pro rekreační hosty 18 dalších bytů.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

100 m n.m. >>Rodiště Leonarda da Vinci si udržuje své středověké kouzlo a překrásná krajina v okolí je ideální pro procházky. Za vidění stojí: velkolepá hradní věž s muzeem "delle Macchine de Leonardo" a bohatá knihovna da Vinci. Během roku se zde koná množství kulturních a folklorních přehlídek. Historická obec s 13'800 obyvateli, na severu regionu, na úpatí hory hory, idylická poloha, 45 km západně od Firenze, 50 km jiho-východně od Lucca, 65 km východně od Pisa. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Muzeum, termální koupaliště, léčebné kúry, 20 km.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Vinci


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Relais

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021