Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Il Cipresso

až 4 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

"Il Cipresso", 3-pokojový apartmán 70 m2, v přízemí. Velmi jednoduše zařízeno: obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžkem. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, mikrovlnná trouba). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Topení (extra). Terasa 15 m2. K dispozici: pračka.

Dům/Rezidence

Rezidence Piccolo Mondo sestává ze 13 bytů, každý s balkonem nebo zahradou na svazích Montalbano. Na velké terase je bazén s překrásným výhledem na okolní krajinu. Kemp "Barco Reale" v cca 1.100 m vzdálenosti. Odtud se organizují autobusové výlety. Možnost využívat infrastrukturu kempingu, jako: fotbalové, basketbalové a volejbalové hřiště. Možnost pronájmu horských jízdních kol. Rezidence "Piccolo Mondo", 380 m n.m.. 13 apartmány v domě. V centru obce San Baronto 7 km od centra Vinci, 35 km od centra Firenze, 50 km od centra Lucca, klidná, slunná, vyvýšená poloha na kopci, na ulici. Společné: bazén (9 x 4 m velký, hloubka 150 cm hluboký, 04.05.-11.09.). Zahradní nábytek. Topení se phradí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Parkovací místo (omezený počet míst). Obchod 1.1 km, potraviny 1.1 km, supermarket 4 km, restaurace 1.1 km, krytý bazén 4 km, termální bazén "Montecatini Terme" 20 km. Golfové hřiště 7 km. Zajímavosti v okolí: Pistoia 15 km, Carmignano 22 km, San Miniato 25 km, Lucca 52 km. Upozornění: V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

100 m n.m. >>Rodiště Leonarda da Vinci si udržuje své středověké kouzlo a překrásná krajina v okolí je ideální pro procházky. Za vidění stojí: velkolepá hradní věž s muzeem "delle Macchine de Leonardo" a bohatá knihovna da Vinci. Během roku se zde koná množství kulturních a folklorních přehlídek. Historická obec s 13'800 obyvateli, na severu regionu, na úpatí hory hory, idylická poloha, 45 km západně od Firenze, 50 km jiho-východně od Lucca, 65 km východně od Pisa. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Muzeum, termální koupaliště, léčebné kúry, 20 km.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Vinci


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Il Cipresso

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021