Rekreační dům Il Castagneto

6 Osob

5 Pokojů

3 Ložnice

2 koupelna/yPopis

Interiér

5-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Pěkné a stylové zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s TV. Otevřený obývací pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/bidet/WC, koupelna nebo sprcha/WC. Plynové topení (extra).

Dům/Rezidence

Selská usedlost "Il Castagneto", 400 m n.m.. 2 domy v komplexu 8 km od centra Rufina, 16 km od centra Pontassieve, 35 km od centra Firenze, samostatně stojící, klidná poloha, v zeleni, v lese. Společné: zahrada 1 ha (není oplocena). K dispozici pouze pro Vás: bazén (nezapuštěný) (8 x 5 m, hloubka 150 - 150 cm, 08.05.-25.09.). Zahradní nábytek, gril. V domě: pračka (společné), Cena za topení se platí na místě, vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Úzký příjezd vede až k objektu (500 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 8 km, supermarket 8 km, jezero ke koupání "Lago di Bilancino" 48 km. Atrakce v blízkosti: Dicomano 12 km, Vicchio 27 km, Fiesole 33 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

115 m n.m. >>Důležitá vinařská komunita ve Val di Sieve, která propůjčila své jméno uznávanému "Chianti Rufina DOC". Ve ville Poggioreale je muzeum "della Vite y del Vino". Obec s 6'600 obyvatel, na severovýchodě regionu, v údolí, idilická poloha, 28 km severo-východně od Firenze. Veškeré služby v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Rufina


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Il Castagneto