Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační apartmán Quercia

až 6 osob/y

5 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

2 koupelnyPopis

Interiér

"Quercia", 5-pokojový apartmán 93 m2, v přízemí. Rustikálně a stylově zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem a TV se satelitním vysíláním. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (1 x 140 cm). Obytná kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mraznička) s jídelním stolem. 2x koupelny se sprchou, bidetem a WC. Plynové topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu. Rezervované parkovací místo. Upozornění: nekuřácké ubytování.

Dům/Rezidence

Borgo Stoppi, v 600 m n.m., na úpatí hradu Poggio alla Regina, byl od 11. století v majetku hraběcího rodu Guidi, později přešel na jiné majitele a ve 14. století se stal jedním z nejdůležitějších osídlení středověké oblasti "Curia del Castiglione" a zemědělským hlavním městem okolního horského regionu s vlastní radnicí a velkým týdenním trhem. Staré domy osady (celkem 8 bytových jednotek) byly velmi pečlivě zrestaurovány, což vynikajícím způsobem podtrhuje krásu tohoto fascinujícího místa, která tu přetrvává po staletí: staré cypřiše, duby, buky, pinie a kaštanovníky jsou tichým svědectvím přírody a v okolí je také možno zpozorovat divoká prasata, zajíce, veverky, bažanty a sovy. Z terasy porostlé olivovníky, ze kterých jsou produkovány jedny z nejlepších a nefalšovaných olivových olejů v tomto regionu, si můžete vychutnat překrásný výhled na údolí řeky Arno a kopcovitou krajinu oblasti Chianti. Rezidence "Borgo Stoppi", 600 m n.m.. 2.5 km od centra Reggello, 30 km od centra Firenze, 35 km od centra Arezzo, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 70 km od jezera, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: pozemek 5'000 m2, bazén (6 x 12 m velký, hloubka 150 cm hluboký, 01.06.-30.09.). Venkovní sprcha. Topení se phradí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Příkrý příjezd končí u domu (800 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 2.5 km, potraviny 2.5 km, supermarket 2.5 km, restaurace 2.5 km, bar 2.5 km, kavárna 2.5 km, železniční stanice "Figline Valdarno" 10 km, jezero ke koupání "Lago di Bilancino" 70 km. Zajímavosti v okolí: Firenze 40 km, Siena 86 km, Arezzo 64 km, Abazzia di Vallombrosa 16 km. Upozornění: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu jsou vzorové.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

390 m n.m. >>Regello leží na svazích Pratomagno, obklopené bohatou lesní krajinou. Nedaleko odtud uprostřed lesa je kouzelné opatství "Abbazia di Vallombrosa". Klidná obec s 14'000 obyvateli, na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu, 40 km jiho-východně od Firenze, 58 km severo-západně od Arezzo. V obci: obchodní centrum, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Reggello


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Quercia

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021