Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Certina 4

až 4 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

"Certina 4", 3-pokojový apartmán 45 m2 v 1. patře. Úplně renovováno, rustikálně a útulně zařízeno: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj 4 m2 s 1 x 2 lůžky nad sebou. Obývací pokoj/jídelna. Kuchyňský kout (trouba, mraznička). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na bazén. Rezervované parkovací místo u domu. 1 pes povolen. Typický stavební styl se zdmi z kamene.

Dům/Rezidence

Mimořádná poloha s výhledem na údolní rovinu a v noci na osvětlenouFlorencii, kam jezdí každých 30 minut vlak z Pontassieve, kde je i možnost bzplatného parkování. Bazén je oplocený, ideální pro celou rodinu. Všechny byty mají vlastní vybavené vnější prostředí v zahradě. V panském domě bydlí majitelé a ve druhém domě jsou 4 oddělené byty. Budovy s kamenným dvorem, kolem dokola jedlový les, pinie, olivovníky a kaštanovníky. Turistické a cyklistické cesty pro horská kola. Velmi stará chalupa "Certina", 510 m n.m., renovovaná, obklopena stromy. 13 km od centra Pontassieve, 30 km od centra Firenze, klidná, vyvýšená poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek 33 ha, zahrada, bazén, oplocený (6 x 12 m velký, hloubka 130 - 160 cm hluboký, 09.05.-26.09.), s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, gril. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, pračka (společné), Topení se phradí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Příjezd končí u domu (1 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 5 km, restaurace 7 km, železniční stanice "Pontassieve" 13 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Město se nachází na soutoku řek Arno a Sieve, v oblasti, kde je možno navštívit mnoho věží, mostů a římských a středověkých paláců. Historická obec s 20'000 obyvateli, na severovýchodě regionu, v údolí, dopravně výhodná poloha, 20 km východně od Firenze. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Pontassieve


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Certina 4

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021