Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Cancelli trilo 4 persone

až 4 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

"Cancelli trilo 4 persone", 3-pokojový apartmán 50 m2, v přízemí. Účelně a komfortně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním a s plochou obrazovkou. Vstup k zahradnímu sezení. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžkem. Malá, otevřená kuchyně (2-plotýnkový vařič). Koupelna se sedací vanou, bidetem a WC. Plynové topení. Malé zahradní sezení 6 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. 1 pes povolen.

Dům/Rezidence

Rekreační komplex, ideální pro pobyt s dětmi. Mimo obec, 5 km od centra Marradi, v okrsku Palazzuolo sul Senio, klidná, slunná, vyvýšená poloha, přímo u lesa. Společné: pozemek 150 ha, 2 bazény (14 x 6 m velký, hloubka 140 cm hluboký, 16.05.-12.09. a 15.05.-11.09.). Nepravidelný tvar, venkovní sprcha, tenis (16.05.-12.09.) (extra), stolní tenis, dětské hřiště. V domě: recepce, restaurace, WiFi, pračka (extra) (společné). Upozornění: Fotografie domu jsou vzorové. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

330 m n.m. >>Obec v údolí Lamone, v Apeninách, mezi Toskánskem a Emilia Romagna a svědčí o v minulosti důležité středověké pevnosti Florencie. V okolí je známý gotický klášter S. Reparata. Klidná horská vesnice s 3'600 obyvateli, na severovýchodě regionu, v údolí, na samotě poloha, 62 km severo-východně od Firenze, 36 km jiho-západně od Faenza. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Marradi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Cancelli trilo 4 persone

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021