Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační apartmán Azienda Agricola Piano Rosso

až 4 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

"Piano Rosso 2", 3-pokojový apartmán 60 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Účelně a rustikálně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, myčka, mikrovlnná trouba). V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžkem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. 1 pes povolen.

Dům/Rezidence

Selský dvůr "Azienda Agricola Piano Rosso", 575 m n.m.. 3 apartmány v domě. 3 km od centra Marradi, 34 km od centra Borgo San Lorenzo, 65 km od centra Firenze, slunná, vyvýšená poloha na kopci, 45 km od jezera. Společné: bazén (6 x 12 m velký, hloubka 120 - 160 cm hluboký, 20.06.-10.09. a 15.05.-11.09.). Vířivka, stolní tenis, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: pračka (společné, extra), Topení se phradí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Snídaně na možná (extra). Příjezd končí u domu (500 m přírodní cesta). Parkovací místo. Obchod 2.5 km, potraviny 3 km, supermarket 3 km, autobusová zastávka 2.5 km, železniční stanice 3 km. Golfové hřiště (18 jamek) 40 km, tenis 3 km, jízdárna 6 km. Zajímavosti v okolí: Scarperia 37 km, Vicchio 40 km, Firenzuola 44 km. Možno zarezervovat kuchařský kurz.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

330 m n.m. >>Obec v údolí Lamone, v Apeninách, mezi Toskánskem a Emilia Romagna a svědčí o v minulosti důležité středověké pevnosti Florencie. V okolí je známý gotický klášter S. Reparata. Klidná horská vesnice s 3'600 obyvateli, na severovýchodě regionu, v údolí, na samotě poloha, 62 km severo-východně od Firenze, 36 km jiho-západně od Faenza. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Marradi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Azienda Agricola Piano Rosso

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021