Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Giallo

až 8 osob/y

5 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

3 koupelnyPopis

Interiér

"Giallo", 5-pokojový apartmán 150 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Úplně renovováno, starožitně a vkusně zařízeno: obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba). V horním patře: 3x dvoulůžkový pokoj, každý pokoj s koupelnou se sprchou, bidetem a WC. Průchozí pokoj s 2x místem ke spaní a TV se satelitním vysíláním. Maximálně 1 pes povolen. Byt je možno spojit s IT5264.800.2. Zařízené soukromé vnější prostředí.

Dům/Rezidence

Bývalý mlýn ze 17. století, zcela zrestaurovaný. Nádherný výhled. Uprostřed zeleně s výhledem na vodopád a řeku, kde je možné se osvěžit. Ve vyhřívaném a krytém bazénu (30 m2, otevřen celoročně) s výhledem na mlýnské kolo je možné koupání i v chladných ročních obdobích. 1 km cestou lesem se dostanete do Loro Ciuffenna, s veškerými službami. Ideální výchozí bod pro treking a horskou cyklistiku. Všechny 3 byty jsou v naší nabídce. Na přání klientům zajistíme seznámení s technikou lukostřelby a relaxace. Oddech závisí na šumění vodopádu. Větrný mlýn "Il Mulinaccio". 3 apartmány v domě. 1 km od centra Loro Ciuffenna, 28 km od centra Arezzo, 30 km od centra Siena. Společné: pozemek (oplocený), zahrada, vnitřní bazén, vyhřívaný (hloubka 50 - 135 cm hluboký, 01.01.-31.12.), s vnitřními schůdky. Nepravidelný tvar, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení, pračka (společné), Topení se phradí na místě, vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, restaurace 2 km, železniční stanice "Montevarchi" 12 km. Tenis 12 km. Zajímavosti v okolí: Castelfranco di Sopra 19 km, Reggello 24 km, Arezzo 31 km, Abbazia di Vallombrosa 35 km, Bibbiena, Greve in Chianti 41 km, Monte San Savino 50 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

330 m n.m. >>Stará vesnice se zvedá na říčkou Ciuffenna oblévané skále na vykazuje mnoho budov středověkého stylu, především v charakteristické části obce "Fondaccio". V okolí kostel S. Pietro a Gropina, jeden z důležitých románských kostelů horního údolí řeky Arno. Historická, klidná vesnice s 5'000 obyvateli, na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu s pěkným výhledem, 42 km severo-západně od Arezzo, 55 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Další možnosti nákupu, 12 km.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Loro Ciuffenna


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Giallo

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021