Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Fienile (CFS351)

až 3 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Fienile (CFS351)", 2-pokojový apartmán 50 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Rustikálně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x místem ke spaní, jídelním stolem a TV se satelitním vysíláním. Otevřená kuchyně (trouba, 4-plotýnkový plynový vařič, toustovač, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. V horním patře: 1x otevřený pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm), 1x místem ke spaní. Topení. Zahradní sezení 25 m2, zahrada 50 m2. Gril. Panoramatický výhled. K dispozici: síť proti hmyzu. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo. Upozornění: soukromý vstup.

Dům/Rezidence

Chalupa "Le Masse". Objekt sestává z hlavní budovy a depandance. 1.3 km od centra Castelfranco di Sopra, 40 km od centra Firenze, 40 km od centra Arezzo, slunná poloha. Společné: přírodní pozemek 20'000 m2, zahrada (není oplocena), louka, ovocná zahrada, nezapuštěný bazén (15 x 4 m velký, 10.05.-30.09., provozní doba: 08:30-19:30). V domě: pračka (společné, extra). Supermarket 1.3 km, bar 1.3 km. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

280 m n.m. >>Castelfranco di Sopra, na vyvýšenině nad údolím řeky Arno, bylo založeno ve 13. století Florencií jako vojenský opěrný bod. Uprostřed hradeb jsou podél malých kolmých ulic krásné domy ve stylu středověku a renesance. Hned mimo klášter Badia di Soffena, který získal po krátké renovaci svůj středověký šarm. Historická, klidná vesnice s 2'700 obyvateli, na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu s pěkným výhledem, 43 km jiho-východně od Firenze, 43 km severo-západně od Arezzo. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Další možnosti nákupu, 8 km.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Castelfranco di Sopra


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Fienile (CFS351)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021