Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Beatrice

až 26 osob/y

20 pokoje/pokojů

13 ložnic/e

12 koupelnyPopis

Interiér

"Beatrice", 20-pokojová vila 500 m2 na 3 podlažích, v přízemí. Renovováno v roce 2018, účelně a vkusně zařízeno: velká jídelna. V horním patře: velká kuchyně (6-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, mraznička). Ve 2. patře: obývací pokoj/jídelna s kuchyňským koutem a TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchou, bidetem a WC. 1x pokoj s 2x lůžkem a koupelnou s vanou, bidetem a WC. Obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem, kuchyňským koutem a TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelnou s vanou, bidetem a WC a vířivou vanou. 1x pokoj s 2x lůžkem a koupelnou se sprchou, bidetem a WC. Ve 3. patře: obývací pokoj/jídelna s kuchyňským koutem a TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj s odděleným WC. 1x pokoj s 2x lůžkem a koupelnou se sprchou, bidetem a WC. Galerie s 1x dvoulůžkem a koupelnou se sprchou, bidetem a WC. Obývací pokoj/jídelna s kuchyňským koutem a TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelnou s vanou, bidetem a WC a vířivou vanou. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchou, bidetem a WC. Galerie s 2x lůžkem. Obývací pokoj/jídelna s kuchyňským koutem a TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelnou s vanou, bidetem a WC a vířivou vanou. Obývací pokoj/jídelna s kuchyňským koutem a TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj s odděleným WC. Galerie s 2x lůžkem a koupelnou se sprchou, bidetem a WC. 2x koupelny se sprchou, bidetem a WC. Topení (extra). K dispozici: pračka, žehlička, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma).

Dům/Rezidence

Samostatně stojící vila "Beatrice", 600 m n.m., postavená v roce 1700, renovovaná v roce 2018. 6.7 km od centra Borgo San Lorenzo, 12.5 km od centra Vicchio, 38 km od centra Firenze, samostatně stojící, klidná, slunná poloha na kopci. K dispozici pouze pro Vás: park (oplocený), bazén (6 x 11 m velký, hloubka 150 cm hluboký, 01.05.-30.09.). Zahradní nábytek, gril. Topení se phradí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Pomoc v domácnosti denně na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 6 km, supermarket 15 km, restaurace 1.2 km, železniční stanice "Borgo San Lorenzo" 6 km, jezero ke koupání "Bilancino" 20 km. Golfové hřiště (18 jamek) 8 km. Zajímavosti v okolí: Autodromo del Mugello 11 km, Scarperia 17 km, Marradi 27 km, Firenzuola 30 km, Fiesole 31 km. Upozornění: vhodné pro rodiny. Vhodné pro společenské akce.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

190 m n.m. >>Místo se zemědělstvím a průmyslem ve střední části údolí Mugello. Historická, rušná obec s 15'000 obyvateli, na severu regionu, v údolí, na úpatí hory hory, 30 km severně od Firenze. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Borgo San Lorenzo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Beatrice

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021