Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Lago Mare (LSP160)

až 5 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

"Lago Mare (LSP160)", 3-pokojový apartmán 45 do 50 m2. Jednoduše zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x místem ke spaní, jídelním stolem a TV se satelitním vysíláním. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. Kuchyňský kout (4-plotýnkový plynový vařič, mraznička). Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení, klimatizace. Balkon nebo terasa. Balkonový nábytek, gril. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu, dětská postýlka. Internet (WiFi, extra). Rezervované parkovací místo (1 auto). Upozornění: maximálně 1 pes povolen. Soukromý vstup.

Dům/Rezidence

Rekreační komplex "Lago Mare". 1 km od centra Lido di Spina, 25 km od centra Ravenna, 62 km od centra Ferrara, v obytné čtvrti, 300 m od moře. Společné: pozemek (oplocený) s stromy. Obchod 100 m, písečná pláž 500 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Spina leží 30 km severně od Ravenna, 55 km od Ferrara a 100 km jižně od Venice ve velkém borovém lese. Krásné rekreační domy - většina se společným bazénem - podél pobřeží. Nevýhoda: velmi populární místo pro obyvatele okolních oblastí během víkendu. V 6. století př.n.l. byla Spina prosperujícím etruským městem, dnes tvoří vrchol kuchařského umění. Spousta krásných obchodů, ve kterých výhodně nakoupíte. Spina uzavírá 23 km dlouhé pobřeží Commacchio.>.


Umístění

Itálie, Adria, Emilia Romagna, Lido di Spina


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Lago Mare (LSP160)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021