Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Camping Classe (LDD104)

až 5 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

"Camping Classe (LDD104)", 3-pokojový bungalov 35 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělé osoby + 1 dítě. Účelně zařízeno: 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžkem a 1 x 2 lůžky nad sebou. Obytná kuchyně (4-plotýnkový plynový vařič, mraznička) s TV se satelitním vysíláním, elektrickým topením a klimatizací. Koupelna se sprchou a WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: trezor (extra), vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Rezervované parkovací místo (1 auto). Maximálně 2 psi povoleni.

Dům/Rezidence

Rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. "Camping Classe". 130 apartmánů v rezidenci. 200 m od centra Lido di Dante, 400 m od moře, 400 m od pláže, přímý přístup na pláž. Společné: přírodní pozemek 10 ha s trávníkem a stromy, bazén (25 x 12 m velký, 21.05.-20.09.). Malý dětský bazén / brouzdaliště, stolní tenis, pétanque/boccia, volejbal, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, nákupní možnosti, půjčovna jízdních kol. Plná penze na možná (extra). Obchod 200 m. Zajímavosti v okolí: Foce del Bevano. Upozornění: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny, hlídání dětí v sezóně (v ceně).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Ravenna, umělecké a kulturní město, známé svými mozaikami. Město s bohatou minulostí, které bylo před 1500 roky z trojího pohledu hlavním městem: na jedné straně od východořímské říše pod vládlou Teodorico, krále Gótů a od byzantské říše v Evropě. Tato doba poznamenala Ravennu množstvím pamětihodností, nábožensky ovlivněnými stavbami (bohatými na mosaiky). Mimoto je město také sídllem organizace pro ochranu lidských práv UNESCO. Ravenna je nejen kulturně-historicky zajímavým městem, ale má také přednosti přímo na moři ležicího města: v blízkém okolí je 9 rekreačních míst, rozdělenych po 35 km pobřeží. Tím vzniká bohatá nabídka zábavy pro volný čas. Zátoky Ravenny jsou harmonicky vklíněny mezi pláž, piniové lesy a řiční roviny s množstvím hotelů, kempingových míst, domů a bytů, velkolepými plážemi s jemným pískem a malebnými legendárními piniovými lesy, které opěvovali již světoví klasici jako Dante a Lord Byron.


Umístění

Itálie, Adria, Emilia Romagna, Ravenna, Lido di Dante


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Camping Classe (LDD104)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021