Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační apartmán Castello di Magnano

až 4 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

3-pokojový apartmán 65 m2 na 2 podlažích. Komfortně a pěkně zařízeno: otevřený obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby, jídelním stolem, kabelovou TV, CD přehrávačem, hi-fi systémem, DVD přehrávačem a sadou DVD. Vstup na zahradu. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) zdarma). V horním patře: (točité schodiště) otevřený průchozí pokoj s 1x francouzským lůžkem, rádiem, hi-fi systémem a klimatizací. 1x otevřený malý pokoj s 2x lůžkem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Plynové topení (extra). Zahradní sezení, zahrada. Gril (přenosný). Výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma).

Dům/Rezidence

Zámek "Magnano" (13. století), 15 km od osady Castell' Arquato. Zcela oplocený a opatřený el. mřížovou branou, panormatická poloha na vyvýšenině 350 m. Je částí rezervace "Piacenziano", uprostřed vinic a třešňových stromů. Překrásný výhled na Valle del Chero. Zámek obklopený rozsáhlou zelení s loukou, lesem a ovocnými stromy. Uvnitř zařízení obklopené zdmi a cimbuřím je velká zahrada, která připomíná navenek uzavřené zahrady středověku. Hrad a obytná část situované do zahrady. Obytné prostory byly zcela zrenovovány, část z nich obývají majitelé. Hostům jsou k dispozici vnější prostory se zahradním nábytkem (pro stravování venku) a rekreační část s nočním osvětlením. Mnoho výletních možností, horská kola a ping-pongový stůl k dispozici. Hostince s domácími specialitami a vinný sklep s degustací vína pouze 100 m. Pěkný, historický zámek "Castello di Magnano", obklopen poli. 25 km od centra Parma, 10 km od centra Salsomaggiore Terme, 10 km od centra Fidenza Village Outlet. K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, stolní fotbal. K dispozici: jízdní kola (5 x). Parkovací místo na pozemku. Obchod 9 km, obchodní centrum 9 km, koupaliště 8 km. Golfové hřiště 20 km. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

224 m n.m. >>"Il Borgo di Castell'Arquato" je jedním z nejstarších středověkých center v kraji Piacenza. Pro zámek je pozoruhodná pevnost "Rocca Viscontea" a obytnáčást, která si zachovala původní stavební styl. Zvláštní půvab tohoto místa jsou i historické památky, jako na př. "La Collegiata Romanica", "Il Palazzo del Podeste" a "Il Palazzo del Duca" e "La Fontana del Duca", "Il Torrione Farnesiano" a "Ospedale S. Spirito". Pozoruhodné jsou muzea "Il Museo della Collegiata" a geologicke]] muzeum "Museo Geologoco Provinciale". Celoročně se pořádají folkloristické pořady. Okolí Piacenza nabízí četné zajímavé výlety jak pro kulturu tak přírodu. Termální prameny Bacedasco a Tabiano v blízkosti. Salsomaggiore, 23 km. Přírodní parky "Val Trebbia" a "Val Nure" s možnostmi veslování, raftingu a jezdectví. Piacenza, 27 km. Parma, 28 km. Cremona, 32 km. Malá vesnice s 4'643 obyvateli.


Umístění

Itálie, Adria, Emilia Romagna, Castell'Arquato


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Castello di Magnano

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021