Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Villa Romignano (SGS 130)

až 22 osob/y

15 pokoje/pokojů

11 ložnic/e

8 koupelnyPopis

Interiér

"Villa Romignano (SGS 130)", 15-pokojový dům 400 do 540 m2 na 3 podlažích. Rustikálně a vkusně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním, hi-fi systémem a DVD přehrávačem. Vstup na zahradu, k pergole. 3x pokoj, každý pokoj s 2x lůžkem (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm), koupelnou se sprchou a WC. Otevřený obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem a kuchyňským koutem. Kuchyně (trouba, myčka, 5-plotýnkový plynový vařič, toustovač, varná konvice, mraznička, elektrický kávovar) s jídelním stolem. 2x koupelny se sprchou a WC. Plynové topení. V horním patře: obývací pokoj. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm), koupelnou se sprchou a WC. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm), koupelnou s vanou a WC. Průchozí pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm), koupelnou se sprchou a WC. Otevřený 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm). Průchozí pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm), koupelnou se sprchou a WC. Otevřený 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm). Ve 2. patře: otevřený obývací pokoj. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm), koupelnou s vanou a WC. Dřevěná podlaha. 2x terasa 40 m2, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 3 psi povoleni. Bez vnitřních spojovacích dveří mezi oddělenými jednotkami.

Dům/Rezidence

Velký na vinici panský dům "Fattoria di Romignano", 280 m n.m., obklopen loukami a vinicemi. 3 domy v rezidenci. Objekt sestává z hlavní budovy a depandance. 3.5 km od centra San Giustino, 7 km od centra Terranuova Bracciolini, 22 km od centra Arezzo, klidná poloha, v zeleni. Společné: pozemek 30 ha, terasovitá zahrada (není oplocena) s rostlinami a stromy, louka. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2, terasovitá zahrada (není oplocena) s rostlinami, louka, bazén, ledvinový tvar (100 m2, hloubka 140- 160 cm hluboký, 01.05.-25.09.). Volejbal, pergola (70 m2), terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril. 600 m dlouhý příjezd končí u pozemku (přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Supermarket 3.5 km, železniční stanice "Montevarchi" 15 km. Prodej místních zemědělských výrobků. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Arezzo, Cortona a okolí, San Giustino


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Villa Romignano (SGS 130)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021