Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Tenuta Farneta

až 11 osob/y

8 pokoje/pokojů

6 ložnic/e

3 koupelnyPopis

Interiér

8-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Pěkně a starožitně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem a TV. Vstup na zahradu. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžkem, otevřeným krbem a TV. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x lůžkem. Kuchyně (trouba, myčka) s jídelním stolem. 2x koupelny se sprchou, bidetem a WC. Plynové topení. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem a TV se satelitním vysíláním. 3x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (trouba) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Plynové topení. Zahrada. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo u domu.

Dům/Rezidence

Typický vesnický kamenný dům Toskánska před krátkou dobou s přihlédnutím k původnímu stavebnímu stylu zrenovován, uprostřed toskánské kopcovité krajiny v Chianti. Pečované pěkné vnitřní zařízení. Vlastní vnější prostřední se sezením. Výhled na středověké místo Lucignano (2 km se všemi službami). Rybník ke sportovnímu rybolovu, 500 m. Dům sestává ze tří bytů s kuchyní. Nejsou navzájem spojeny, mohou ale být společně pronajaty. Velmi starý selský dům "Tenuta Farneta", obklopen stromy a loukami. 25 km od centra Arezzo, 50 km od centra Siena, 80 km od centra Firenze, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, zahrada, bazén (16 x 6 m velký, hloubka 140 cm hluboký, 08.05.-25.09. a 07.05.-24.09.), s vnitřními schůdky. Zahradní nábytek, gril. V domě: s TV, WiFi, Topení se phradí na místě, vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Parkovací místo (kryté) na pozemku. Potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, železniční stanice "Monte San Savino" 4 km, termální bazén 15 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 2 km, jízdárna 3 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

400 m n.m. >>Městečko na vyvýšenině nad údolím Chiana se vyznačuje charakteristickým oválným jádrem s různými pamětihodnostmi. Historická obec s 3'500 obyvateli, na východě regionu, na vyvýšeném místě, dopravně výhodná poloha, 25 km jižně od Arezzo, 45 km východně od Siena, 90 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Arezzo, Cortona a okolí, Lucignano


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Tenuta Farneta

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021