Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Ca' di Bacco

až 4 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

3-pokojový dům 60 m2. Jednoduše a rustikálně zařízeno: otevřený obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem, jídelním stolem a TV se satelitním vysíláním. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžkem. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, mikrovlnná trouba, mraznička). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Zahrada. Zahradní nábytek. Na krajinu. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo. 1 pes povolen.

Dům/Rezidence

Chalupa "Ca' di Bacco", 525 m n.m., obklopena poli. 3 apartmány v domě. 30 km od centra Cortona, samostatně stojící poloha, v zeleni. Společné: zahrada 1 ha (oplocená), bazén (12 x 6 m velký, hloubka 130 - 200 cm hluboký, 15.05.-25.09.). Venkovní sprcha. K dispozici pouze pro Vás: gril. V domě: přístup na internet. Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Příjezd končí (3 km přírodní cesta). Potraviny 2 km, supermarket 10 km, restaurace 5 km. Jezera v okolí: Trasimeno 30 km. Upozornění: auto doporučeno. V tomto rekreačním zařízení je možno pronajmout ještě 1 dům.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

490 m n.m. >>Cortona, překrádná poloha s vyhlídkou nad údolím Chiana. Cortona bývala hlavním místem Etrusků (vykopávky, museum). Známá, historická obec s 22'000 obyvateli, na východě regionu 12 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 30 km jižně od Arezzo, 75 km východně od Siena, 115 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Arezzo, Cortona a okolí, Cortona


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Ca' di Bacco

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021