Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán L´Ovile

2 Osob

2 Pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"L´Ovile", 2-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Stylové a vkusné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (2 plotýnky) s jídelní kout a TV-satelit. Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]).

Dům/Rezidence

Zemědělský rekreační podnik Pian de'Cortini, pečlivě zrestaurovaný statek z 11. století s překrásným výhledem na okolní kopcovitou krajinu, pouze 5 km od Poppi s impozantním zámkem. V obci Poppi byl také natáčen toskánský film "Il Ciclone". Přírodní park Foreste Casentinesi orámovaný horským řetězy Monte Falerona, Pratomagno a Alpami Catenaia-Alpen: nabízí možnost různých vycházek. Na pozemku s krásným starým stromovím jsou dva selské staky z přírodního kamene. Částí těchto domů jsou vkusně zařízené rekreační byty a další přistavěný dům, obývaný majitelem. Prodej zde vyráběného vína, olivového oleje a medu. Přistup na Internet. Společenský prostor s otevřeným krbem. 40 km od centra Arezzo, 60 km od centra Firenze. Společné: pozemek 4 ha, zahrada, louka, ovocná zahrada, bazén (12 x 6 m, hloubka 110 - 165 cm, 02.05.-21.09.). Zahradní nábytek, gril. V domě: pračka (společné, extra). Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání. Parkovací místo u domu. Obchod 5 km, nádraží "Poppi" 5 km. Golfové hřiště 5 km, tenis 5 km, jízdárna 5 km. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

425 m n.m. >>Hlavní místo Casentino, v horní části údolí řeky Arno je elegantní mštečko se starými, znamenitými budovami, mezi nimi důležitý Palazzo Dovizi. Krásný je také kostel Santi Ippolito e Donato. Historická obec s 11'500 obyvatel, na východě regionu, na vyvýšeném místě, na úpatí hory hory, idilická poloha, 32 km severně od Arezzo, 60 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Arezzo, Cortona a okolí, Bibbiena


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán L´Ovile

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020