Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Poggio Patrignone

až 12 osob/y

12 pokoje/pokojů

7 ložnic/e

6 koupelnyPopis

Interiér

12-pokojová vila 750 m2 na 5 podlažích, v přízemí. Starožitně a luxusně zařízeno: velký obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem, jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním a s plochou obrazovkou. Velká jídelna s otevřeným krbem a jídelním stolem. Vstup na zahradu, k bazénu. Kancelář. Velká kuchyně (5-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mraznička). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Ve spodním patře: herna. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelnou s vanou, bidetem a WC a vířivou vanou. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžkem. 2x koupelny se sprchou, bidetem a WC. Ve 2. patře: 1x pokoj s 2x lůžkem a 1x francouzským lůžkem. 1x pokoj s 2x lůžkem. Koupelna se sprchou a WC, koupelna se sprchou, bidetem a WC. Terasa, velká zahrada, trávník. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (WiFi, zdarma). 2 psi povoleni. Dům se třemi vchody: jeden v přízemí a dva v 1. horním podlaží. V herním saloně je velký kulečník a hrací stůl. V přízemí je kouzelná svatá kaple (souroma), prostor s pračkou a ping-pongovým stolem. Zahrada je ve výs´i 1. podlaží, kde mohou hostré ve stínu stromů odpočivat a se stravovat. Ve 3. podlaží je věž s panoramatickým výhledem.

Dům/Rezidence

Vila "Poggio Patrignone", postavená v roce 1915. 10 km od centra Arezzo, 30 km od centra Cortona, Sansepolcro, 70 km od centra Firenze, Siena. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, zahrada (oplocená), bazén (12 x 15 m velký, hloubka 150- 300 cm hluboký, 04.05.-02.10. a 08.05.-25.09.). Domek u bazénu, tenis, osvětlený, zahradní nábytek, gril. V domě: s TV, kulečník/biliard, pračka. Úklid 3x týdně (v ceně). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Příjezd končí u domu. Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 1 km, železniční stanice "Arezzo" 10 km, termální bazén "Rapolano Terme" 50 km, jezero ke koupání "Lago Trasimeno" 67 km. Golfové hřiště (13 jamek) 41 km. Zajímavosti v okolí: Anghiari 24 km, Monte San Savino 28 km, Lucignano 32 km, Montepulciano 55 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Arezzo leží na malé vyvýšenině na okraji širokého údolí mezi Casentino, údolím řeky Arno a údolím Chianti. Město, které žije řemeslem a obchodem (známé zlatnickým uměním) a dokazuje ještě různé budovy středověku. V kostele San Francesco je k vidění mistrovské dílo Piero della Francesca: cyklus fresek "Die Legende des Kreuzes" (legenda kříže). Arezzo je také známé svými trhy starožitností. Významné, historické město s 90'000 obyvateli, na východě regionu, na rovině, na břehu řeky, dopravně výhodná poloha, 65 km severo-východně od Siena, 75 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Arezzo, Cortona a okolí, Arezzo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Poggio Patrignone

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021