Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Agriturismo del Talozzo (ARZ230)

až 2 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Agriturismo del Talozzo (ARZ230)", 2-pokojový dům 50 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělé osoby + 1 dítě. Renovováno v roce 2014, útulně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžkem (v délce 180 cm), jídelním stolem a kabelovou TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem (160 cm). Vstup na zahradu. Malá, otevřená kuchyně (trouba, 4-plotýnkový plynový vařič, toustovač, varná konvice, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Plynové topení. 2x terasa, zahradní sezení, zahrada 180 m2. Zahradní nábytek, gril (přenosný). K dispozici: dětská postýlka.

Dům/Rezidence

Agroturistika "Agriturismo del Talozzo". Ve čtvrti Sant'Anastasio 7 km od centra Arezzo, 24 km od centra Cortona, 88 km od centra Firenze, klidná poloha, v zeleni. Společné: pozemek (oplocený), zahrada stromy, louka, bazén (11 x 6 m velký, 01.05.-30.09.). Údržba bazénu majitelem/správcem. Příjezd končí u domu (50 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, supermarket 1 km, železniční stanice "Arezzo" 5 km. Na pozemku chov zvířat. Upozornění: Majitel obývá druhou oddělenou část dvojdomu. Majitel vlastní psa.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Arezzo leží na malé vyvýšenině na okraji širokého údolí mezi Casentino, údolím řeky Arno a údolím Chianti. Město, které žije řemeslem a obchodem (známé zlatnickým uměním) a dokazuje ještě různé budovy středověku. V kostele San Francesco je k vidění mistrovské dílo Piero della Francesca: cyklus fresek "Die Legende des Kreuzes" (legenda kříže). Arezzo je také známé svými trhy starožitností. Významné, historické město s 90'000 obyvateli, na východě regionu, na rovině, na břehu řeky, dopravně výhodná poloha, 65 km severo-východně od Siena, 75 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Arezzo, Cortona a okolí, Arezzo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Agriturismo del Talozzo (ARZ230)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021