Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Blue Bay Resort (RSO180)

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

"Blue Bay Resort (RSO180)", 2-pokojový apartmán 35 do 39 m2. Světlý interiér, moderně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby, jídelním stolem a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 -plotýnkový vařič, trouba, mraznička). Vstup na balkon. Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení, klimatizace. Balkon. Balkonový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (WiFi, zdarma). Maximálně 1 malý pes povolen.

Dům/Rezidence

Rezidence "Blue Bay Resort", 5-podlažní. 34 apartmány v rezidenci. 2 km od centra Roseto degli Abruzzi, 30 km od centra Pescara, 15 km od centra Pineto, v obytné čtvrti, 100 m od moře. Společné: pozemek, bazén (17 x 7 m velký, hloubka 70 - 170 cm hluboký, 25.06.-30.08.). Terasa. Údržba bazénu majitelem/správcem. V domě: recepce, restaurace. Snídaně a polopenze na možná (extra). Parkovací místo (omezený počet míst, extra), veřejné parkoviště na ulici. Obchod 1 km, železniční stanice "Roseto degli Abruzzi" 2.5 km, písečná pláž 100 m. Upozornění: železnice 30 m od domu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

A vesnice přímo u moře. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě.


Umístění

Itálie, Adria, Abruzzo, Roseto degli Abruzzi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Blue Bay Resort (RSO180)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021