Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Medresort (PIT160)

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a více



Popis

Interiér

"Medresort (PIT160)", 2-pokojový apartmán 45 do 55 m2. Účelně a moderně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1 x pohovkou pro 2 osoby a jídelním stolem. 1x pokoj s 1 x dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 -plotýnkový vařič, trouba). Koupelna se sprchou a WC. Plynové topení, klimatizace. Balkon nebo terasa. Balkonový nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Maximálně 1 pes povolen.

Dům/Rezidence

Rekreační středisko "Medresort: Micaene, Miconos", 3-podlažní. 5 domů v rezidenci. 400 m od centra Pineto, na kraji obce, 30 km od centra Pescara, 20 km od centra Città S.Angelo, ve svahu, v obytné čtvrti, 200 m od moře, 200 m od pláže, nutno přejít silnici. Společné: pozemek (oplocený), bazén (10 x 5 m velký, 01.06.-15.09.). Parkovací místo (omezený počet míst, extra) na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 100 m, železniční stanice "Pineto" 400 m, písečná pláž 200 m. Upozornění: železnice 30 m od domu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Pineto, obec s 12.000 obyvateli. Moderní a malebná lázeňská oblast, kde šarm starých časů je sklouben s moderní dobou. Široký pás kopců (Mutignano, malá čtvrť 7 km) a písečné pobřeží 7 km je obklopeno borovicovými lesy. Krásná písečná pláž ideální pro rodiny s dětmi. Obchody, restaurace, bary, možnosti další zábavy.> vesnice, v centru regionu přímo u moře.


Umístění

Itálie, Adria, Abruzzo, Pineto


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Medresort (PIT160)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021