Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Sunflower (ANO105)

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

2 koupelnyPopis

Interiér

"Sunflower (ANO105)", 4-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Účelně zařízeno: 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm), koupelnou se sprchou a WC. Vstup na terasu. Obytná kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba) s jídelním stolem, TV. V podkroví: 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm). Průchozí pokoj s 2x lůžkem. Koupelna se sprchou a WC. Plynové topení, klimatizace. Terasa. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled. K dispozici: pračka. Internet (WiFi, extra). Upozornění: nekuřácké ubytování.

Dům/Rezidence

Chata "Sunflower", renovovaná v roce 2017. 3 km od centra Lanciano, 1 km od centra Castelfrentano, 50 km od centra Pescara, 14 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 150 m2 (oplocený), udržovaná zahrada trávníkem, ovocná zahrada, dvůr, parkovací místo na pozemku. Obchod 700 m, supermarket 1 km, železniční stanice "Fossacesia Marina" 14 km, písečná pláž "Marina di San Vito" 16 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Itálie, Adria, Abruzzo, Lanciano


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Sunflower (ANO105)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021