Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Sunflower (ANO100)

až 9 osob/y

6 pokoje/pokojů

4 ložnic/e

3 koupelnyPopis

Interiér

"Sunflower (ANO100)", 6-pokojový dům 205 m2 na 2 podlažích. Světlý interiér, rustikálně zařízeno: 1x pokoj s 1x dvoulůžkem a koupelnou se sprchou a WC. 1x pokoj s 1x lůžkem a 1x francouzským lůžkem (160 cm), koupelnou se sprchou a WC. Obytná kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, mraznička, elektrický kávovar) s jídelním stolem, otevřeným krbem a TV. Vstup na terasu. Plynové topení, klimatizace. V horním patře: 1x pokoj s 1 x lůžkem. 1x pokoj s 1x lůžkem a 1x dvoulůžkem. Vstup na balkon. Koupelna se sprchou a WC. Podlaha z přírodního kamene. 2x terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled. K dispozici: pračka. Internet (WiFi, extra).

Dům/Rezidence

Chata "Sunflower", renovovaná v roce 2015. 2 apartmány v domě. 3 km od centra Lanciano, 1 km od centra Castelfrentano, 50 km od centra Pescara, 14 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 300 m2, udržovaná terasovitá zahrada trávníkem, ovocná zahrada, parkovací místo na pozemku. Obchod 700 m, supermarket 1 km, železniční stanice "Fossacesia Marina" 14 km, písečná pláž "Marina di San Vito" 16 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci


Umístění

Itálie, Adria, Abruzzo, Lanciano


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Sunflower (ANO100)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021