Rekreační dům Lakeside Homes

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

3 koupelny / koupelenPopis

Interiér

4-pokojový dům na 2 podlažích. Komfortně a moderně zařízeno: 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem a koupelnou se sprchou a WC. 1x pokoj s 2x lůžkem. Koupelna s vanou, sprchou a WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem, kabelovou TV a DVD přehrávačem. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, mraznička). Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Upozornění: TV pouze v následujících jazycích: EN.

Dům/Rezidence

Moderní rekreační komplex, ideální pro pobyt s dětmi. "Lakeside Homes". 1 km od centra Killaloe, klidná poloha, 150 m od jezera. Společné: zahrada. Dětské hřiště. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 1 km, koupaliště 1 km. Golfové hřiště (18 jamek) 20 km. Upozornění: dětská výbava na dotaz (v ceně).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Malá, rodinná, malebná obec přímo u jezera, 23 km severo-východně od Limerick, 90 km jiho-východně od Galway. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Killaloe se nachází se vedle jeho dvojčete města Ballina a leží u krásného jezera Lough Derg s jeho nádhernou scenérií a volně žijícími zvířaty. Město nabízí širokou škálu aktivit na zemi i ve vodě, historických památek a rušného nočního života. Je vytvořen z půvabných úzkých uliček, lemovaných starými obchody podél strmého kopce s výhledem na katedrálu z 13. století . Killaloe byl domovem krále Brian Boru, který sjednotil Irsko proti Vikingům. Můžete navštívit festival Brian Boru, který se koná každý rok v polovině července s tradiční hudbou, tancem a slavnostmi. Mnoho vynikajících golfových hřišť, procházek a turistických tras do okolí a do regionu Burren.

Léto

Sportovní přístav. Plachtění. Golfové hřiště 18 jamek, Ballina 1 km. Jízda na koni. Turistické cesty. Cyklostezky.


Umístění

Irsko, Region Shannon, Killaloe


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lakeside Homes