Servis-Hotline: 24h/7 dní

+420 222 323 323
Moje oblíbené (0) Naposledy navštívené
  1. Domů
  2. Prázdninové nápady od Interhome
  3. SWISSPEAK Resorts powered by Interhome

SWISSPEAK Resorts powered by Interhome

Místa, kde najdete naše SWISSPEAK resorty:

   

Zažijte perfektní dovolenou na horách. Každá sezóna nabízí množství nejrůznějších zážitků a aktivit dle Vašeho přání. Poznejte hory v jejich nejlepší podobě, prozkoumejte oblast a nechte se okouzlit horskými vesničkami.

V našich SWISSPEAK Resortech nabízíme kvalitní apartmány ve vybraných destinacích švýcarských Alp. Apartmány jsou vhodné jak pro rodiny, tak i pro páry. Po náročném dni můžete relaxovat ve wellnessu a večer zakončit ve vinárně např. ve Vercorinu. A svůj pobyt si bezpochyby užijí i naši nejmenší hosté – v dětském klubu (herně bez hlídání) jsou k dispozici hry a nekonečná zábava. Relaxujte v útulné atmosféře a vychutnejte si pohodlí našich moderních rekreačních středisek.

Pouze vybraná a prověřená ubytování Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.