Užijte si mistrovství světa ve fotbale v rekreačním domě!

Další

Mistrovství světa ve fotbale v Brazílii je již za dveřmi!

Pronajměte si rekreační dům či apartmán u Interhome a začněte se těšit na mistrovství světa. Gril, velká lednice na nápoje, satelitní TV – naše rekreační objekty disponují vším, co ke sledování fotbalu potřebujete!

Rezervujte online nebo volejte na číslo: +420 222 323 323 – 24 hod./7 dní v týdnu.

Perfektní fotbalová party v těchto rekreačních objektech:

★★★★★  Prvotřídní celkové vybavení nejvyšší kvality. Splňuje veškeré nároky na komfort. Zařízení je vkusné, luxusní s vynikající infrastrukturou.

★★★★  Zařízení nejvyšší kvality – vybavení objektu je velmi pěkné, Vysoké kvality a velmi často s řadou luxusních prvků.

★★★  Komfortní celkové vybavení. Dobrá kvalita pro středně náročné, bez velkého luxusu. Místnosti jsou útulné a nechybí užitečné doplňky.

★★  Účelné příjemné kompletní vybavení. Jednoduché, ale pohodlné. Veškeré zařízení lze použít, dobrá a solidní kvalita. Rekreační objekty působí udržovaně.

★  Jednoduché účelné kompletní vybavení. Nižší komfort. Veškeré zařízení jsou použitelné. Opotřebení, které vzniklo časem, se toleruje.

Číslo objektu: PL9833.1.1

Rekreační dům Resort Stara Wieś ★★★★

Polsko » Slezsko » Zalecze Male

6 Osoby / 3 Pokojů / 2 Ložnic

od CZK 16 768,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: AT6282.130.1

Rekreační dům Hochkrimml 1 ★★★★

Rakousko » Zillertal » Königsleiten

8 Osoby / 4 Pokojů / 3 Ložnic

Velmi dobré 3 hodnocení
Fijn, ruim huis, van alle gemakken voorzien. In (vakantie)dorp weinig voorzieningen in zomer, het is een locatie gericht op de wintersport. Wel rustig. Huis ligt zeer dicht bij de Gerlosstrasse (tolweg). Overdag geluidsoverlast van auto's maar vooral van hardrijdende motoren. 's Nachts weinig verkeer dus rustiger. jedine co by se dalo vytknout byl nedostatek klicu. myslim ze by jejich pocet mel odpovidat poctu loznic
od CZK 24 786,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: AT6282.192.1

Rekreační dům Königsleiten 2 ★★★★

Rakousko » Zillertal » Königsleiten

10 Osoby / 6 Pokojů / 5 Ložnic

Vynikající 4 hodnocení
Jederzeit wieder ## Dieses schöne Ferienhaus hatte alles was man für einen tollen Urlaub benötigt.
od CZK 34 982,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: ES9425.205.1

Rekreační dům Eva ★★★

Španělsko » Costa Brava » L'Escala

13 Osoby / 8 Pokojů / 6 Ložnic

Průměrné 3 hodnocení
deux douche ensemble et toilette avec douche pas facile pour douze personnes Maison entourée d'immeuble, non ventilée, literie catastrophique , rue trés bruyante la nuit. Habitué à louer des maisons sur la costa Brava; cette maison est beaucoup trop chère par rapport aux prestations trés médiocres.
Včetně osobního servisu. V tomto rekreačním objektu si můžete užít osobní a pozorný servis naší místní kanceláře. Můžete si zde vyzvednout klíče a zároveň získat informace o regionu a Vašem rekreačním objektu. Naši pracovníci jsou Vám vždy k dispozici s praktickými radami, nápady, jak v daném místě využít volný čas, tipy na výlety nebo cokoli dalšího, co chcete v místě zažít. V závislosti na lokalitě nabízíme též širokou škálu doplňkových služeb: zapůjčení jízdních kol a kočárků, výlety na segway nebo lodí, organizace nejrůznějších akcí v místě Vaší dovolené, transfery z a na letiště nebo přeprava zavazadel. Obraťte se na naši servisní kancelář v místě Vaší dovolené a zeptejte se na další možnosti a nabízené služby. Náš tým se těší, že Vás bude moci na místě přivítat.
od CZK 23 672,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: ES6220.629.1

Rekreační dům Meloneras Hills 19 ★★★★

Španělsko » Gran Canaria » Maspalomas

6 Osoby / 5 Pokojů / 4 Ložnic

Vynikající 2 hodnocení
Alt fungerte meget bra, og vi ble godt mottatt av stedets representant. Vi ble positivt overasket over at det vare flere bad enn vi kunne se av prospektet. Meget positivt at det ble levert ferske bakervarer hver dag! Prachtig huis met tuin, zwembad e.d. Het enige wat ik heb aan te merken is de vaatwasmachine. Deze is later in de keuken vervangen (originele afmetingen waren nog te zien) en is een zeer klein model. Te klein voor dit soort huis met deze capaciteit.
od CZK 74 981,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě