Rekreační apartmán Cabourg Plage

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

2-pokojový apartmán 25 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Balkon 4 m2. Balkonový nábytek. K dispozici: Internet (WiFi, extra). Rezervované parkovací místo č.. 911. Upozornění: hlásič kouře, bez výtahu.

Dům/Rezidence

Rezidence "Cabourg Plage". V obci 1 km od centra Cabourg, 350 m od moře, 350 m od pláže. V domě: výtah. Parkovací místo (omezený počet míst) na pozemku. Obchod 1 km, supermarket 900 m, restaurace 1 km, termální bazén "thalassotérapie" 50 m. Golfové hřiště (9 jamek) 1.4 km. Upozornění: V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Pozor: budova 3 a 7 s výtahem. V blízkosti kamping.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

Cabourg má krásnou pláž s výhledem na Velkou Británii, odkud Viliam Dobyvatel vpadl do Anglie. Cabourg je historické a kulturní město, vzdálené pouze 3 hodiny plavby trajektem z Portsmouth (Velká Británie) do Ouistreham vzdálený 15 km, s řadou kulturních a sportovních akcí během celého roku, mezi jinými "Festival du Film Romantique", nebo koňské slavnosti "Epona". Proslulé, historické, rodinné letovisko s 3'660 obyvateli, na severozápadě regionu přímo u moře, 220 km severo-západně od Paris, 25 km severo-východně od Caen, 15 km východně od Ouistreham. V obci: supermarket, potraviny, řeznictví, pekařství, butik, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, muzeum, kino, ledovec, krytý bazén, thalassoterapie. Navíc: lékárna, lékař. Zoo: Cerza 48 km, kulturní akce: Festival du film Romantique, Fête du cheval EPONA. Dopravní spojení: dálnice A13 Paris - Cabourg, výjezd 30 "Cabourg". Nádraží "Dives sur mer" 1.5 km. Přístav Ouistreham, 15 km. Caen, 25 km. Deauville, 20 km.


Umístění

Francie, Normandie, Cabourg


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Cabourg Plage