Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Domaine de Piegros

až 14 osob/y

9 pokoje/pokojů

6 ložnic/e

6 koupelny / koupelenPopis

Interiér

9-pokojový dům 500 m2 na 2 podlažích. Úplně renovováno: velký vstupní hala/předsíň. Salonek 100 m2. Vstup na terasu. Salonek 30 m2 s TV se satelitním vysíláním a DVD přehrávačem. Jídelna 30 m2. Vstup na terasu. Kuchyně 60 m2 (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba) s jídelním stolem. Vstup na terasu. Oddělené WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (1 x 180 cm, v délce 200 cm), odděleným WC a koupelnou s vanou a sprchou. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm), koupelnou se sprchou. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (1 x 180 cm, v délce 200 cm), koupelnou se sprchou. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (1 x 180 cm, v délce 200 cm), koupelnou se sprchou. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (1 x 180 cm, v délce 200 cm), koupelnou se sprchou a WC. 1x velký pokoj s 1x francouzským lůžkem (1 x 180 cm, v délce 200 cm), odděleným WC a koupelnou se sprchou. Vstup na terasu. Oddělené WC. K dispozici: pračka, sušička, trezor, dětská postýlka (do 2 let). Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: telefon jen pro příjem hovorů. Nekuřácký dům. 1 pes povolen. Hlásič kouře. Velká ložnice s terasou má výklenek s 1x 2 palandami. Využití WIFI je omezeno na 10 GB za týden.

Dům/Rezidence

Kamenný statek, zcela zrestaurovaný na pozemku s lesem, obilnými poli a ovlivovým hájem chata "Domaine de Piegros", renovovaná v roce 2015. Mimo obec, samostatně stojící, klidná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 35 ha s stromy, rybník, bazén (12 x 6 m velký, 100- 180 cm hluboký, 01.05.-30.09.), s vnitřními schůdky a krytem. Terasa (20 m2), zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. 1.7 km dlouhý neupravený příjezd (přírodní cesta). Obchod 5 km, restaurace 5 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 10 km. Upozornění: auto doporučeno. Před domem kuželna. Rybník (60 x 25 km, hloubka: 1 - 5 m) s možností koupání. ,V ceně pronájmu: 2 hod. úklidu týdně a 1 výměna prádla při minimálním dvoutýdenním pobytu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

500 m n.m. >>Starobylá, malebná vesnice s 1'135 obyvateli, 63 km od Marseille, 80 km od Avignon, 30 km severně od Aix en Provence. Pamětihodnosti. Pozoruhodné: trosky pevnosti.

Léto

Kánoe. Tenis, golfové hřiště, Pierrevert 15 km. Jízda na koni. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklostezky pro horská kola. Panoramatický výhled na Luberon, horu Lure a Alpy. Koupání v rybníku La Bonde, 7 km. Pozoruhodné: přírodní park "Parc naturel régional du Lubéron".


Umístění

Francie, Provence, Luberon, Grambois


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Domaine de Piegros


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021