Top-Rated

Rekreační dům Svyntha (GHI303)

až 5 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/e

1 koupelnaPopis

Interiér

"Svyntha (GHI303)", 4-pokojový dům 95 m2. Jednoduše zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním, rádiem, CD přehrávačem a kamny na dřevo. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžkem. Průchozí pokoj s 1x lůžkem. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnkový plynový vařič, toustovač/topinkovač, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar) s barem. Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení. Terasa, altán. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory, na krajinu a na les. K dispozici: pračka, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 2 let). Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen. Hlásič kouře, hasicí přístroj.

Dům/Rezidence

Abbazia 6 km od Ghisonaccia: Útulný rodinný dům "Svyntha", obklopen stromy a poli. V osadě Abbazia (500 m) 6 km od centra Ghisonaccia, 70 km od centra Porto Vecchio, mimo obec, 100 km od centra Bastia, na kopci, 7 km od moře, 4 km od řeky, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: terasovitá zahrada, 2'000 m2 s rostlinami a stromy, přírodní zahrada, parkovací místo na pozemku. Supermarket 1 km, písečná pláž "Plage de Quercioni, Calzarello" 7 km. Zajímavosti v okolí: Abatescu River (bathing possibility) 4 km. Upozornění: auto doporučeno.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Známé letovisko s 7'300 obyvateli, 70 km od Bastia, 120 km od Ajaccio. Veškeré služby (obchody, restaurace atd.) v místě. Diskotéka, folklórní večery, večerní zábava, kino.

Léto

Písečná pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklostezky, cyklostezky pro horská kola, půjčovna jízdních kol a horských kol. Pozoruhodné: rybník Urbinu, les Pinia. Možnost výletů na člunu. Půjčovna člunů. Panenský první let padákem. Rogalové létání. Plavení na katamaránu.


Umístění

Francie, Korsika, Ghisonaccia


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Svyntha (GHI303)