Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Adonis Valberg

až 2 osob/y

1 pokoj

1 ložnicePopis

Interiér

1-pokojov byt "Studio", pro 2 osob, 17 m2, komfortně zařízeno. Obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním, jídelní stůl a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl a lednicí. Jídlo: snídaně (extra). Oddělené WC. Další zařízení: telefon (jen příchozí hovory).

Dům/Rezidence

Nový, komfortní, útulný rezidence "Adonis Valberg", renovovaný v roce 2013. Zařízení domu: výtah, lyžárna, sauna (extra). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. V zimě nutné sněhové řetězy. Poloha: v centru obce Valberg, v pěší zóně. Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 100 m, potraviny 100 m, krytý bazén 700 m, vlek 100 m, sáňkařská dráha 100 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci


Umístění

Francie, Alpy, Alpy - jih, Valberg


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Adonis Valberg


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022