Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Purola

až 11 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

69 km south-east of Kuopio, Suvasvesi 25 m, hard, shallow and deep, sanded gravel base, 2 own boats. Two-storey log house 2003, on the ground floor kitchen-living room, hallway, sauna, bedroom with double bed, bathroom, dressing room, two covered terraces. Upstairs bedroom with a double bed, a spacious lobby with 2 beds, a sofa bed and lounge for watching television. A lakeside sauna where is a loft with one bed and two mattresses, exit via terrace. The sauna has a kitchen-living room with a fireplace, fridge with small freezer, electric stove, microwave, coffee maker, toaster, kettle and crockery for 6 people. Gas gril on the terracel. By the beach there is a third sauna, which is for summer use only. In front of the saunas there is own beach. Next to the lakeside sauna is a composting outside toilet. Location is ideal for two families. A cottage complex on a grassy flat plot. On the yard there is a carport and storage for hobby equipment. There is a woodshed next to the storage, other storage spaces are occupied by the owner. In the yard there is gas grill and a smoking/grilling place. The cottage rental includes 2 kick sleds, snare, fishing nets with permits, 2 children's stiga's, cross country skis and two bicycles. By a separate payment owner can do boat trips, for example to Vehmersalmi beach restaurant. By a separate agreement a possibility to hunt small game in owner countries. Nearby (200 m) is a horse stables with only a few horses. Leppävirta Vesileppis spa and ski tunnel 60 km,Tahko 80 km , Maarianvaara and Kasurila 56 km, Tarina golf 60 km, Tuusniemi 24 km, Kaavi 40 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, Northern Savonia, Kuopio, Vehmersalmi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Purola

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020